ÇAMLIYAYLA DEVLET HASTANESİ EKİM AYINDA HİZMETE GİRİYOR


Serdar ÇETİN'in Haberi...

2009 Haziran ayında temeline ilk harç konulan açılışının 4 Eylül'de yapılması planlanan Namrun Çamlıyayla'nın en önemli eksiği olan Çamlıyayla Devlet Hastanesi, Ekim Ayında Çamlıyayla halkının hizmetine girecek.

19 Haziran 2009 tarihinden itibaren Mersin Valiliği İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından yapılan, Çamlıyayla'nın önde gelen isimleri ve Ak Parti Çamlıyayla İlçe Teşkilatının girişimleri sonucuyla tamamlanan Devlet Hastanesi 2010 Ekim Ayından itibaren kesin olarak faaliyete başlayacaktır.

Ak Parti Çamlıyayla İlçe Başkanı Hakkı CERECİ ile telefon aracılığı ile yaptığımız görüşme sonucunda "Çamlıyayla'nın ve Çamlıyayla Halkının en büyük sorunu olan ve 4 Eylül'de açılması beklenen Çamlıyayla Devlet Hastanesi'nin Resmi açılışının 12 Eylül'de gerçekleştirilecek olan Referandum'dan sonra yapılacağını ve açılışın Ekim Ayı içerisinde olacağını" belirtti.

Hakkı CERECİ, "Çamlıyayla Devlet Hastanesi'nin şuanda faaliyet gösterecek hale getirildiğini ve Çamlıyayla'lılara hizmet verecek şekilde tamamlandığını ve hazır halde olduğunuda" sözlerine ekledi.

Ak Parti Çamlıyayla İlçe Başkanı Hakkı CERECİ, " Basında ve Kamuoyunda 4 Eylül'de Türkiye Cumhuriyeti Başbakan'ı Recep Tayyip ERDOĞAN'ın Çamlıyayla Devlet Hastanesi'nin açılışına katılacağı yönünde çıkan haberlerin asılsız olduğunu, Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN'ın 4 Eylül'de 12 Eylül'de gerçekleştirilecek olan referandum ile ilgili mitinge katılmak üzere Mersin'e geleceğini, Çamlıyayla'ya gelmeyeceğini belirtti.

Yorum Ekle

 

 

 


 
 
 

 

 

SİTE YÖNETİMİ 


Sponsorlarımız  

 
 
KISA MESAJ
 

 

Web Sitemiz Namrun Çamlıyayla ilçesini tanıtım amaçlı açılmıştır.
   Sitemizde yayınlanan içerik kaynak gösterilmeden ve izin alınmadan kullanılması kesinlikle yasaktır.Her hakkı saklıdır.
Copyright © 2008 - 2010 | Çamlıyaylamız

 

Zirve100 Toplist